Vragen? info@pudilo.nl Whatsapp 06-17575655 of Instagram
  • Home
  • New
  • Jenest Blouse Polly Panterprint Bordeaux Rood

New

Jenest Blouse Polly Panterprint Bordeaux Rood

€ 69,95
maat
2-3 Jaar
3-4 Jaar
4-5 Jaar
5-6 Jaar
7-8 jaar
9-10 Jaar
Op voorraad

Product details

Beschrijving

De Jenest Blouse Polly Panterprint Bordeaux Rood is een bordeauxrode blouse voor meisjes met een zwarte panterprint en een ronde Peter Pan-kraag. De blouse is gemaakt van 100% duurzaam dubbelgaas katoen en heeft elastische mouwboorden en een elastische onderzoom. Jenest noemt dit model officieel Polly Blouse in de kleur LT Cherry Bordeaux. Bestel dit model eenvoudig bij Pudilo.

Productinformatie

Merk: Jenest
Productnaam Pudilo: Jenest Blouse Polly Panterprint Bordeaux Rood
Officiële naam: Polly Blouse
Type: blouse
Kleur: bordeaux rood
Officiële kleur: LT Cherry Bordeaux
Print: zwarte panterprint
Materiaal: 100% duurzaam dubbelgaas katoen
Kraag: Peter Pan-kraag
Sluiting: knoopsluiting aan de voorkant
Mouwen: lange mouwen met elastische boorden
Onderzijde: elastische zoom
Doelgroep: meisjes

Panterprint blouse met Peter Pan-kraag

De Polly blouse combineert een speelse panterprint met een klassiek blousemodel. De afgeronde Peter Pan-kraag geeft de hals een duidelijke vorm, terwijl de knoopsluiting over de voorkant het aan- en uittrekken eenvoudig maakt. De elastische afwerking bij de mouwen en onderzijde zorgt voor een licht blousend silhouet. Het double gauze katoen heeft een luchtige, zachte structuur en maakt de blouse geschikt om los te dragen of onder een vest.

Combineren met Jenest kinderkleding

De bordeauxrode kleur combineert gemakkelijk met beige, creme, bruin, denim en rustige natureltinten. Voor een complete set is bij Pudilo ook de bijpassende Jenest Betty Balloon rok met dezelfde panterprint verkrijgbaar. Liever een rustigere combinatie? Draag de blouse dan op een effen spijkerbroek, corduroy broek of rok en laat de print het accent van de outfit zijn. Bekijk ook de andere kinderkleding van Jenest bij Pudilo.

Wasadvies en onderhoud

Volg voor het wassen altijd het originele waslabel in het kledingstuk. Was de blouse bij voorkeur binnenstebuiten en met gelijke kleuren om de stof en print mooi te houden. Niet bleken en alleen in de droger wanneer dit volgens het waslabel is toegestaan.

Specificaties

Specificaties
Merk Jenest
Kleur rood
Materiaal 100% duurzaam dubbelgaas katoen
Wasvoorschrift wassen op 30 graden
Pasvorm Product valt op maat